LİSEMİZİ ARAYIN NEREDEYİZ?
0236 239 48 30

Tarihçe

Hedef Eğitim Kurumları ilk olarak 1991 yılında Türkçe Öğretmeni Mustafa ÖZTÜRK, Biyoloji öğretmeni Hasan ALTIN ve Tarih öğretmeni Semih BALABAN tarafından Salihli de Kurulan Salihli Hedef Dershaneleri ile eğitim öğretim hayatına başlamıştır.


Salihli den sonra Kula, Alaşehir, Turgutlu, Manisa, Akhisar, Soma, Gördes, Gölmarmara, Saruhanlı şubeleri ile Manisa’nın en büyük eğitim öğretim kurumu olmuştur. Daha sonra Türkiye örgütlenmesine yönelen Hedef Dershaneleri İzmir, İstanbul, Ankara, Kayseri, Erzurum, Trabzon, Giresun, Bursa, Sivas, Mersin, Antalya, Denizli’de İl merkezlerinde ve ilçelerinde dershanecilik faaliyetlerini sürdürerek Türkiye’de ulusal düzeyde bir marka olmuştur.
Manisa ve Salihli’den başlayan bu eğitim serüveni Türkiye çapında büyük bir organizasyona dönüşerek Türkiye 1.likleri de dahil bir çok başarıya imza atmıştır.


1998 yılında Manisa Hedef Dershanesinin kurulmasıyla Manisa da eğitimde yeni bir anlayış ortaya çıkmıştır. Bu anlayışın en önemli özelliği her öğrenciye eşit ilgi ve saygı aynı zamanda eğitim öğrencinin kişiliğine saygı duymakla başlar felsefesidir. Öğrenci ve velilerini müşteri olarak değil Hedef ailesinin değerli bir bireyi olarak gören ve alanında en nitelikli öğretmen kadrosuyla çalışan Hedef Dershaneleri Manisa’da sürekli büyümüş ve ilgi odağı olmuştur. Bu büyümenin sonucu Manisa’da 2009 yılında Mustafa KADER, Mehmet HEKİM, TOKULLAR ailesi ve Semih BALABAN tarafından kurulan ana sınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik Hedef Koleji Manisa Merkezde eğitim öğretim hayatına 180 öğrenci ile başlamıştır. 2014 - 2015 öğretim yılında Manisa’da tüm özel okullar tarihinde ilk kez bir kolej kayıt kapatarak tüm kontenjanlarını doldurmuştur. Bu onur, bu başarı Hedef Koleji’ne aittir.
2014-2015 eğitim öğretim yılında dershanelerin dönüşüm programı kapsamında Manisa Hedef Dershanesi Manisa’nın ilk dönüşen eğitim kurumu olarak Hedef Lisesine dönüşmüştür. Manisa’nın en tanınmış, en nitelikli öğretmen kadrosuyla öğrencilerini yetiştirmektedir..


Hedef Eğitim Kurumları Manisa’da eğitimin çıtasını yükselterek farklı bir eğitim anlayışıyla eğitim ve öğretimde güvence olmuştur.

  •  

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;