LİSEMİZİ ARAYIN NEREDEYİZ?
0236 239 48 30

Hakkımızda

               YAŞAM VE EĞİTİM FELSEFEMİZ

                Hedef Lisesi olarak temel eğitim anlayışımız her öğrenciye eşit ilgi ve saygıdır. “Eğitim öğrencinin kişiliğine saygı duymakla başlar” anlayışı temel felsefemizdir.         
                Hedef Eğitim Kurumlarında her öğrenciye eşit ilgi gösterilir. Kişiler zekâ farklılıklarına göre değer bulmaz. Önemli olan zekânın geliştirilmesi ve zekâya işlerlik kazandırılmasıdır. Her zekânın tutunabileceği bir dal mutlaka vardır. Doğru olan da bunun bilincinde olmak ve bunu öğrencilere verebilmektir.
                Hedef Eğitim Kurumlarında velilerimize ve öğrencilerimize hiçbir zaman bir müşteri gözüyle bakılmaz. Öğrencilerimiz ve velilerimiz büyük hedef ailesinin değerli bireyleridir.
                Hedef Eğitim Kurumlarında çalışanlar arasında statü ve sınıf farkı yoktur. Tek fark görev farkıdır. Yardımcı personelinden öğretmenine, sekreterinden müdürüne kadar herkes görevini en iyi şekilde yapar ve tüm sorumluluklarını yerine getirir. Bu anlayışla Hedef Eğitim Kurumları çalışanları daima mutludur ve görevlerini en iyi şekilde yerine getirir.
                “Emek en yüce değerdir” yaşam felsefesi ile hareket eden Hedef Eğitim Kurumları öğrencilerine çalışma alışkanlığı, kitap okuma alışkanlığı ve en önemlisi üreten bireyler olma olgusunu kazandırır.
                Laik, çağdaş, bilimsel ve demokratik eğitimi kendisine rehber edinen Hedef Eğitim Kurumları öğrencilerimizin saygı kuralları çerçevesinde özgürce kendilerini ifade etmelerine olanak sağlar. Yaşamın her alanında sorgulayan, araştıran, düşüncesini açıklayan özgür bireyler olarak yetiştirir. Bu da öğrencilerimizin özgüveninin gelişmesine ve yaşam başarısı için önemli bir alt yapı hazırlar.

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;